Marin Buzdolabı Servisi

Tekne buzdolabı servisi, yat buzdolabı tamiri ve marin buzdolabı servisi alanlarında İstanbul'da hizmet temin edebileceğiniz firmamız, 19 yıllık deneyimini her daim müşteri memnuniyetinin tam olarak sağlanabilmesi adına kullanmaktadır.

Marin cihazların arıza ile karşılaşmaları durumu son derece rahatsız edici ve keyif kaçırıcıdır. Özellikle denizle baş başayken fırın, ocak, tekne buz makinası, ya da buzdolabının arızası konforu oldukça olumsuz yönde etkileyecektir. Hatta, uzun deniz seyahatlerinde bu rahatsızlık daha da artacaktır.

İstanbul Beyaz Eşya Yetkili Servis

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için alınabilecek bir dizi önlem bulunur. Yüksek nem oranı ve tuz elektronik beyaz eşyalar için yıpratıcı etkiye sahiptir. Çünkü, genellikle bu ürünlerin içindeki kullanılan malzeme küflenme ya da bozulmaya müsaittir. Fakat, teknik servis desteği alarak, düzenli kontrolden geçmelerini sağlamak bu etkileri azaltmak konusunda son derece faydalıdır.

Her marka üründe bu işlemler için yetkili servisi ile irtibat kurulabileceği gibi özel hizmet veren kaliteli ve güvenilir firmalardan da yardım alınabilir.

Pek çok teknik alanda olduğu gibi tekne buzdolabı servisi konusunda da büyük tecrübe sahibi olan firmamız, tekne ve yat buzdolabı tamiri için hizmetinizdedir. Ayrıca yat ve tekneler için özel olarak üretilmiş olan genellikle 12 voltla çalışan tüm elektronik cihazlar için de bizimle irtibat kurabilirsiniz.


İstanbul Beyaz Eşya Servis