Vitrifrigo Servis Garantisi

Sağladığımız teknik destek, tüm beyaz eşya markaları ve modelleri için olduğu gibi tekne ve yat malzemeleri için de garantilidir. 1 sene boyunca hem işçilik hem de yedek parça garantisi ve uzman personelimizle hizmetinizdeyiz.

Özellikle, buzdolapları, dondurucular, soğutucular ve buz makineleri için alınacak olan teknik desteğin önemi diğer beyaz eşyalara nazaran daha fazladır. Çünkü, bu ürünler gıdaların korunması ve tüketime hazır halde olması için kullanılırlar. Yiyecek ve içeceklerle yakın temas halinde olan tüm cihazların bakımları ve temizliği son derece titizlik ister.

Tamirat da aynı şekilde büyük bir özenle gerçekleştirilmesi gereken bir konudur. Her ürünün ayırt edici özellikleri hesaba katılarak büyük bir dikkat içinde gerçekleştirilmeli ve yedek parça ihtiyaçları buna göre belirlenmelidir.

Teknik Destek

Yapılacak çalışmanın teknik anlamda başladığı yer, arızanın neden kaynaklandığının belirlenmesidir. Bu hususun önemi ileride yaşanacak sorunların önünün kesilmesi bakımındandır. Üstelik, kaynağın belirlenerek gerekli önlemlerin alınmadığı çalışmalar eksik kalmış sayılır. Çünkü, ilerleyen zaman içerisinde sebep olduğu soruna tekrar etki edecektir.

Sizler de kalıcı çözümlere en etkili ve mümkün olduğunca hızlı bir şekilde ulaşmak adına firmamız Şenol Teknik Servis'e başvurabilirsiniz. Tüm teknik destek talepleriniz titizlikle ele alınacak ve size en uygun olan çözümün mümkün olan ek hızlı şekilde sağlanması temin edilecektir. Memnuniyetinizi sağlamak ilk ve en önemli amacımızdır.

Ayrıca her türlü destek ve bilgi talebi için 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.


İstanbul Beyaz Eşya Servis