Uç Aparatları

Süpürgelerde bulunan uç aparatları rahat bir temizlik sağlamak üzere dizayn edilmiş olup, farklı bölgeler için değişik şekillerde olabilmektedir. Koltukların oturma kısmı ve yaslanma kısımları arasında kalan kısım ya da minder araları için ince yassı şekilde olurken, yüzey temizliğinde daha yayvan bir şekilde tasarlanırlar.

Temas ettikleri mobilyalar ya da kapı kenarları gibi yüzeyleri zedelememek üzere tasarlanmaları gerekir. Aksi halde çizilme gibi istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. Fırçalı uç aparatları ise, yerde özellikle de halı gibi tüylü yüzeylerde bulunan saçları almakta oldukça etkilidir.

İstanbul Beyaz Eşya Servisi

Saçlar devamlı dökülen ve yenilenen bir yapıdadır ve sağlıklı bir insan ortalama olarak günde 100'e kadar saç telini kaybediyor olabilir. Bu gayet normal bir durumdur. Hatta, bu sayı 200'leri bile mevsimsel olarak belli dönemlerde daha fazla olmak üzere bulabilmektedir. Fakat, özellikle uzun saçlı insanlar için bu durum ev temizliğinde zorlayıcı olabilmektedir. Neyse ki, bunların giderilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmış çok sayıda süpürge aparatı mevcuttur.

Daha bahsetmediğimiz, onlarca çeşidi mevcut olan bu parçaların da belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Bunun için de kullanıcılar kılavuzlardan yardım alabilir ya da teknik servislere danışarak bu konuda bilgi alabilirler. Firmamızı da bilgilenmek amacıyla merak ettiğiniz tüm sorular için teknik konularda arayabilirsiniz.


İstanbul Beyaz Eşya Servis